آرامستان‌ها و آرایشگاه‌های زنانه در آبیک تعطیل شد

فرماندار شهرستان آبیک گفت: به دلیل افزایش بیماران ناشی از ویروس کرونا و پیشگیری از گسترش آن آرامستان‌ها و آرایشگاه‌های زنانه در آبیک تعطیل است.

به گزارش خبرنگار مهر، محسن احمدپور در جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در این شهرستان که در فرمانداری برگزار شد اظهار داشت: متأسفانه به دلیل بی توجهی شهروندان و رعایت نکردن نکات بهداشتی شاهد افزایش ابتلاء به بیماری در استان هستیم و شهرهای سفید نیز به سمت شرایط زرد رفته اند.

وی اضافه کرد: ویروس کرونا شوخی بردار نیست و به راحتی جان انسان‌ها را می‌گیرد و اگر شهروندان این ویروس را جدی نگیرند و بخواهند مانند شرایط عادی زندگی کنند با آسیب‌های جدی مواجه خواهیم شد.

فرماندار آبیک یادآور شد: در شهرستان آبیک از وضعیت سفید خارج شده ایم و ضروری است نکات بهداشتی و فاصله گذاری‌های اجتماعی را مانند موج اول بیماری جدی بگیریم.

احمدپور اضافه کرد: به منظور پیشگیری از افزایش ابتلاء به کرونا و تأمین سلامت مردم، از امروز یکشنبه آرامستان ها و آرایشگاه‌های زنانه در شهرستان آبیک تا اطلاع بعدی تعطیل است.

وی گفت: واحدهای صنفی در صورت رعایت نکردن دستورالعمل‌های بهداشتی تا فروکش کردن بیماری کرونا پلمب شده و از فعالیت آنها جلوگیری خواهد شد.

احمدپور تصریح کرد: اگر مردم پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکنند و در طرح فاصله گذاری اجتماعی بی تفاوت باشند مجبور خواهیم شد برخی محدودیت‌های گذشته را دوباره پیاده کنیم.

فرماندار آبیک از شهروندان خواست از حضور در مکان‌های عمومی و پرجمعیت خودداری کرده و در صورت خروج از منزل از ماسک و دستکش استفاده کنند.

وی بیان کرد: کار درمانی شهرستان آبیک در کنترل و درمان بیماران نقش مؤثری داشته اند و انتظار داریم زحمات انجام شده با بی توجهی شهروندان به فراموشی سپرده نشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *