از ایده‌های نو و اقدامات نشاط‌آفرین در حوزه شهری آبیک استقبال می‌کنیم

فرماندار شهرستان آبیک گفت: از هر اقدامی که به نفع مردم بوده و امیدبخش و نشاط‌ آفرین باشد همچنین از ایده‌های نو در حوزه شهری استقبال می‌کنیم.
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین؛ حامد فتوحی فرماندار شهرستان آبیک در دیدار با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین بیان کرد: انجام فعالیت‌های فرهنگی و هنری موجب نشاط اجتماعی بوده و اثرات و برکات فراوانی در سطح جامعه به دنبال دارد.

فرماندار آبیک بیان کرد: پیشنهاد می‌شود تا به منظور بهره‌برداری بهتر از امکانات، مجتمع فرهنگی و هنری باران با مشارکت شهرداری نوسازی و تجهیز شود تا از این مجموعه در مناسبت‌های مختلف برای برگزاری مراسم‌ها در شهرستان آبیک انتفاع برد.
فتوحی اضافه کرد: پیگیر ایجاد فضای فرهنگی و هنری مناسب برای بانوان هستیم و خانه فرهنگ این شهرستان می‌تواند با اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی پاتوقی برای دختران جوان و نوجوان باشد.
فرماندار آبیک خاطرنشان کرد: تاسیس هیئت دختران بنت الهدی در شهرستان آبیک اثرات زیادی در بحث فرهنگ عفاف و حجاب داشته و برای ارتباط مستمر با مخاطبان نیاز به فضایی مناسب داریم که با مشارکت خانه فرهنگ مشکل مرتفع می‌شود.
محمدحسین فائزی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین هم در این دیدار بیان کرد: می‌توان با هم افزایی و مشارکت بین سازمانی از امکانات و فضاهای موجود استفاده بهتری داشت و با توجه به اینکه در مباحث زنان و دختران، ایجاد پاتوق فرهنگی یک نیاز جدی است لذا در موضوع مشارکت خانه فرهنگ برای این امر آمادگی داریم.
وی در پایان با اشاره به ظرفیت تابلوهای تبلیغات شهری در انتقال مفاهیم گفت: آمادگی داریم تا به شهرداری‌ها در زمینه طراحی حرفه‌ای تابلوهای شهری در مناسبت‌ها برای انتقال مفاهیم ، ارزش‌ها و اطلاع رسانی مباحث مختلف تعامل و همکاری کنیم همچنین در موضوع دیوارنگاره به شهرستان آبیک کمک جدی می‌کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *