تجهیزات پزشکی و بیمارستانی آبیک متناسب با جمعیت این شهرستان نیست

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و نماینده ویژه رئیس جمهور در سفر به شهرستان آبیک ضمن بازدید از بیمارستان شهداء،گفت: تجهیزات پزشکی و بیمارستانی آبیک متناسب با جمعیت این شهرستان نیست و با کمک دولت و خیّرین می توان اعتبار خوبی را برای این پروژه اختصاص یابد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آبیک ،

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی:

 

تجهیزات پزشکی و بیمارستانی آبیک متناسب با جمعیت این شهرستان نیست

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تجهیزات پزشکی و بیمارستانی آبیک متناسب با جمعیت این شهرستان نیست و با کمک دولت و خیّرین می تواند اعتبار خوبی را برای این پروژه اختصاص یابد.

بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و نماینده ویژه رئیس جمهور در شورای اداری شهرستان آبیک که با حضور حامد فتوحی فرماندار،  سیاهکالی نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی در محل فرمانداری برگزار شد، با بیان این موضوع که بیمارستان دولتی شهداء آبیک وضعیت مناسبی ندارد، تصریح کرد:  دولت، از رئیس جمهور تا همه اعضای دولت شبانه روزی در تلاش هستند و این حضور در استان ها نشان دهنده این است که می خواهیم کار کنیم و مشکلات را رصد کرده و رفع می‌کنیم.

وی افزود: امروز بیستمین سفر استانی دولت طی هفت ماه گذشته است که امیدواریم برای استان قزوین پربار باشد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: گزارش هایی را که فرماندار و مسئولان عنوان کردند را به ریاست جمهوری و مسئولان ذیربط ارائه می‌کنیم و امیدواریم مشکلات با همت مسئولان ذیربط مرتفع گردد.

عین اللهی اضافه کرد: در رابطه با بیمارستان شهدای شهر آبیک از این بیمارستان بازدید شد، با توجه به جمعیت آبیک وضعیت بیمارستان مناسب نیست و لازم است ارتقا داده شود.

وی اظهار داشت: اگر زمین مجاور بیمارستان با کمک خیّرین احداث شود قول می دهیم مابقی را توسط وزارت بهداشت انجام دهیم و طی تماس با دکتر مخبر معاون اول رئیس جمهور مقرر شد یکی از مصوبات سفر استانی در خصوص ارتقاء بیمارستان شهدای آبیک باشد که امیدواریم به زودی این امر محقق شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *