در تعیین تکلیف فضاهای آموزشی بلااستفاده روستاها، نفع عموم مدنظر است

آّبیک – آّبیک شهر من – دومین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان آبیک به ریاست فرماندار شهرستان آبیک و با حضورعبداله ملک‌پور سرپرست آموزش و پرورش شهرستان و سایر اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان آبیک در سالن جلسات مدیریت آموزش و پرورش شهرستان آبیک برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری “آبیک شهر من”، فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان آبیک اظهار نمود: در خصوص تعیین تکلیف فضاهای آموزشی بلااستفاده روستاها، نفع عموم اهالی مدنظر است و اگر آموزش و پرورش استان ساز و کاری در این خصوص دارد، استقبال می کنیم.

حامد فتوحی فرماندار شهرستان آبیک در این جلسه با تاکید بر اینکه فضای تعلیم و تربیت را باید در خانواده‌ها بُرد و نباید به این فضا فقط در مدارس بسنده کرد، اظهار کرد: با برگزاری جلسات برای اولیا و مربیان دانش‌آموزان، می‌توان در تربیت و پرورش نسل نوجوان گام‌های موثرتری برداشت.

حامد فتوحی بر هماهنگی آموزش و پرورش با راهور و نیروی انتظامی در آستانه بازگشایی مدارس تاکید کرد و افزود: طی جلسه‌ای با حضور مسئولان آموزش و پرورش، بخشداران و دستگاه‌های خدمات‌رسان با محوریت معاون سیاسی، فرهنگی و اجتماعی فرمانداری شهرستان آبیک دو روز پیش از آغاز سال تحصیلی باید نسبت به وصل تمام انشعابات مدارس به هر دلیلی که قطع شده، تعیین تکلیف کرده و اقدام لازم صورت گیرد.


سیده مریم یعقوبی، خبرنگار پایگاه خبری “آبیک شهر من” 23 شهریور 1401

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *