راز سرقت از کارخانه تازه تأسیس آبیک چه بود؟

جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین از دستگیری نگهبانی که 310 قطعه از قطعات اصلی دستگاه های تولیدی کارخانه تازه تأسیس به ارزش 110 میلیارد ریال را به سرقت برده و به قیمت ناچیزی فروخته بود خبر داد.

به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ سرهنگ داود عبدالمالکی در این باره اظهار کرد: به دنبال شکایت مدیرعامل یک کارخانه تازه تأسیس در شهرستان آبیک مبنی بر به سرقت رفتن تعدادی از قطعات اصلی دستگاه های تولیدی این کارخانه، موضوع شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان قزوین قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان با انجام یک سری اقدامات تخصصی و همچنین جمع آوری سرنخ های موجود دریافتند فردی در بازار سیاه قصد فروش یکی از قطعات سرقتی را دارد.

جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین عنوان داشت: کاراگاهان پلیس آگاهی با شناسایی هویت اصلی متهم، بلافاصله پس از هماهنگی قضائی در یک عملیات غافلگیرانه وی را در مخفیگاه خود دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

سرهنگ عبدالمالکی عنوان داشت: متهم در تحقیقات پلیسی به خرید قطعات مسروقه از یک واحد ضایعاتی در شهرستان البرز اعتراف کرده که در ادامه با دستگیری متصدی این واحد صنفی راز سرقت از کارخانه تازه تاسیس برملا شد.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه متصدی ضایعاتی در تحقیقات پلیسی به خرید قطعات مسروقه از یکی از نگهبانان این کارخانه معترف شده است خاطر نشان کرد: بلافاصله نگهبان شرکت دستگیر و به سرقت 310 قطعه از قطعات اصلی دستگاه های تولیدی کارخانه اعتراف کرد.

جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین از ارزش 110 میلیاردی قطعات مسروقه این کارخانه خبر داد و گفت: با تکمیل تحقیقات، پرونده تشکیل و متهمان برای رسیدگی قانونی به جرایم خود تحویل مرجع قضائی شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *