مراسم استقبال از جبرئیل عبادی مربی تیم ملی پارا تیر و کمان در آبیک برگزار شد

آّبیک – آّبیک شهر من – با حضور شهرام احمدپور فرماندار و جمعی از مسئولین و پیشکسوتان ورزش شهرستان مراسم استقبال از جبرئیل عبادی مربی تیم ملی پارا تیر و کمان در مسابقات پارالمپیک ۲۰۲۱توکیو، در محل فرمانداری شهرستان آبیک برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری “آبیک شهر من”، فرماندار شهرستان آبیک در این مراسم ضمن تقدیر از تلاش ها و افتخارآفرینی جبرئیل عبادی، تصریح کرد: با عنایت به شرایط خاص کرونایی و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی و محدودیت ها نتوانستم مراسمی که در شأن این ورزشکار نام آور باشد، برگزار کنیم.

وی یادآور شد: خوشبختانه با حضور برادران عبادی در مسابقات المپیک و پارالمپیک و مدال آوری این عزیزان و شاگردانشان، نام آبیک در اذهان مردمان ایران اسلامی خوش درخشید.
فرماندار شهرستان آبیک با اشاره به تلاش آقای عبادی برای برگزاری بخشی از اردوهای تمرینی تیم ملی در شهرستان آبیک، اظهار امیدواری کرد با حمایت های مسئولین ارشد استان و دست اندرکاران امر ورزش استان در راستای آماده کردن زیرساختها، این شهرستان میزبان تمرینات و مسابقات تیروکمان کشور باشد.

فرماندار شهرستان آبیک از مسئولین حوزه مدیریت شهری شهرستان خواست: با عنایت به وجود قهرمانان نام آور و ظرفیت های طبیعی، در راستای تعریف و احداث زیرساخت‌ها و امکان اسکان تیم های ملی در حوزه کوهنوردی، قایقرانی، تیروکمان و … به جهت استفاده از این ظرفیت ها برنامه ریزی داشته باشند.

مسئول ارشد دولت در شهرستان آبیک در این مراسم خطاب به جبرئیل عبادی و رئیس اداره ورزش و جوانان تاکید کرد: در حوزه استعدادیابی جوانان و نوجوانان بویژه در حوزه ورزش تیروکمان، برنامه ریزی های تخصصی و کارشناسی داشته باشند.

جبرئیل عبادی ورزشکار اخلاق مدار شهرستان و مربی تیم ملی پارا تیرو کمان کشورمان در المپیک ۲۰۲۱ توکیو حضور یافت و با هدایت مدبرانه وی، شاهد افتخار آفرینی ورزشکاران تحت نظر ایشان بودیم و این افتخاری بسیار ارزشمند برای شهرستان سرافراز و قهرمان پرور آبیک است.


سیده مریم یعقوبی، خبرنگار پایگاه خبری “آبیک شهر من” 17 شهریور ۱۴۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *