گشت های ادارات آبیک در نوروز برقرار است

آبیک – آبیک شهر من – جلسه شورای ادارای شهرستان آبیک در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری “آبیک شهر من”: مرتضی محمدی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آبیک در این جلسه اعلام کرد: به ادارات جهاد کشاورزی، منابع طبیعی و آبخیزدای و منابع امور آب بصورت مکتوب اعلام شده است که برای جلوگیری از خرد کردن اراضی، ساخت و ساز غیرمجاز، تصرف اراضی ملی و حفر چاه در پایان سال و تعطیلات نوروز عملیات گشت زنی برقرار باشد.

وی افزود: از مسئولان درخواست می شود هشدارهای لازم در خصوص حفاظت از ادارات را جدی بگیرند. وی تاکید کرد: در صورت وقوع هرگونه اتفاق، برای رییس اداره به عنوان ترک فعل پرونده تشکیل می شود.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آبیک بر خودداری کارمندان ادارات شهرستان آبیک از گذاشتن عکسهایی با پوشش نامناسب در شبکه های اجتماعی و بازنشر موضوعات مرتبط با پدیده بی حجابی تاکید نمود و افزود: در صورت مشاهده و اعلام گزارش در این زمینه برخورد می شود.

این مسئول قضایی بر ارائه برنامه های فصلی از سوی مسئولان ادارات شهرستان آبیک به فرماندار شهرستان آبیک تاکید نموده و بیان کرد: در سال آینده شناسایی و احصای مشکلات مردم روستاها در اولویت قرار گیرد تا نسبت به رفع مشکلات تدبیر لازم اندیشیده شود.


محمد قهرمانی، خبرنگار پایگاه خبری “آبیک شهر من” 24 اسفند 1401

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *